DETAYLAR, KURGU VE OKEY

Detaylar, Kurgu ve okey

Detaylar, Kurgu ve okey

Blog Article

Renkler kullanılan salonlarına gereğince değdavranışmekle yanında her adetda sekiz taş bulunmaktadır: dü kırmızı, iki sarı, iki gökçe ve dü siyah. Hassaten, numarasız dü özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Elinizdeki tüm taşları renklere veya sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını durmak derunin sizleri beklemekte olan çok sayıda siteyle huzurlaşabilirsiniz.

Bu oyunu 7’den 70’e âlem oynayabilir. Ama sitemiz bile evetş hudutı evetğu ciğerin 18 evetş ve üzeri oyuncular onaylama edilmektedir. Hayatın farklı anlarında, farklı insanlarla sahne oynamak ve yeni insanlarla tanıdıkmak oyunun kök amacı haline gelmiş kadar. Oyun sitemize nazarıitibar ettiğimizde baziçe derece hasbihâl de dokumalmaktadır.

Entrika ortamında çip olarak adlandırılan puanları kazanılmış olduğunızda rakiplerinizle aranızdaki farklı harismanız muhtemel olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz matrak vakitleri başka kullanıcılarla paylaşmanızı sağlamlayacak olan siteler sayesinde bu imkanları elde edebilirsiniz.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı oyun sergenınızla beraberinde düzen masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yöreına oturur.

Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi! Son yıllarda internet yararlanmaının artması ile bu arada online olarak da oynanmaya başlayan bu piyes dâhilin birbir hayli farklı piyes sitesi geliştirilmiştir. Bu sitelerden biri de okeyy.kemiksiz olarak bilinmektedir.

Ara sıra hayatın koşuşturmacası içinde aylamak durumunda kalabiliriz. Otobüs, katar bekleriz; hastanede randevu zamanını bekleriz; bankalarda postanelerde rabıta bekleriz. Sıkıldığımız bu zamanlarda dirimı keyiflendirmenin yalın kat yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak derece kolay.

Her zaman henüz eğlenceli ve oflaz bir düzen isteyen kullanıcıların bu noktada tercih etmiş olduğu en biline ve düzgün genel ağ sitesi ise, bu sitesidir. Taşınabilir Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Sırf tali aktör aracılığıyla değil, masadaki bütün oyuncular aracılığıyla atık taşlara ilgi ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını kestirim etmelisiniz.

Piyes sırasında bir isim elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve müntehase ceza benekı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ceza daha fazla noktaı 4 olarak onaylama edilir.

Piyes salonları sayesinde arkadaş çevreniz ile külah oynama olanakını yararlanamamak pek beyinlica olmayacaktır. çarkıt tempo kahvehanelerden sıyrılmak isteyenler ciğerin html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu mutlaka oynamanız gerekiyor.

Ilgi: MyJEST.COM da problemsiz gezebilmeniz muhtevain genel ağ tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu baziçe tam size bakılırsa; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de meccani (ücretsiz) okey oynamak yürekin çabucak yukarıdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Oyunu oynarken söyleşi ederseniz hem piyes daha zevkli hale gelecektir; hem bile zamanın elbette geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, şimendifer beklerken yahut uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular hızlıcı geçen zamanlarını kendilerini mutlu edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

okey
okey oyna

Report this page